Start projektu #doślubusięwytne

Udostępnij na Facebooku

Słowem wstępu

Cześć! Jako Polskie Sylwetki mamy zaszczyt wspierać projekt o tytułowej nazwie #doślubusięwytne organizowanego przez Arkadiusza Czarnowskiego. Co dokładnie kryje się pod tym projektem? Zapraszamy do przeczytania dalszej części naszego artykułu.

Kilka słów o głównym organizatorze projektu.

Czarek, czyli Arkadiusz Czarnowski, legitymujący się dźwięczną nazwą @czarek.presents którego znajdziecie na Instagramie pod adresem (www.instagram.com/czarek.presents) będzie bohaterem dzisiejszego wpisu.
 
Za kolorowym, pełnym zdjęć, filmów i motywacji profilem, kryje się przesympatyczny, zmotywowany, zawsze uśmiechnięty, pełen energii młody chłopak, który od wielu lat(z tajnych źródeł wiemy, że od około 11) pasjonuje się amatorską kulturystyką. Zaczynał tak, jak wielu pasjonatów ciężarów, czyli od klimatycznej/piwnicznej siłowni. W tej chwili przygotowuje się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu – własnego ślubu. Już 25 Sierpnia wraz ze wspaniałą narzeczoną Sylwią @crazy.syska, powiedzą sobie sakramentalne “Tak” po czym wraz z gośćmi będą bawić się do białego rana. 
 

Powiecie że nic w tym nadzwyczajnego? Że tyle ludzi bierze ślub i nie robi z tego powodu hałasu? W tym przypadku jest trochę inaczej, każdy przeżywa, przygotowuje i adoruje ten dzień na swój sposób. Czarka obserwujemy od samego powstania naszego serwisu i wiemy, że nie był by sobą, gdyby czegoś nie “zmajstrował” 🙂 Postanowił poza przygotowaniami ogromnego wesela (na prawie 450 osób!) przygotować również życiową formę! O czym poinformował w jednym z filmików na swoim profilu @czarek.presents. Kiedy tylko dowiedzieliśmy się o tej akcji, nie mogliśmy wyjść ze zdumienia, że mimo tylu obowiązków, dziesiątek mniejszych i większych spraw, które niewątpliwie zajmują mnóstwo czasu w przygotowaniach do ślubu, będzie w stanie zrobić jeszcze życiową formę (sprawdźcie sami na jego profilu jak to wygląda już teraz!) a został mu jeszcze ponad miesiąc! Ze słów Czarka płynie jasny przekaz i cel – dotrzeć do osób które są w takiej samej lub podobnej sytuacji, osób które chciały by, ale brak im motywacji czy czasu!

A czy Ty weźmiesz udział w tej akcji?

Także z naszej strony kibicujemy z całego serca Czarkowi, zachęcamy Was również do obserwowania jego hashtagu #doślubusięwytne jak i samego profilu @czarek.presentsNaprawdę warto!
 
PS. Jeżeli brakuje Wam motywacji, napiszcie do niego (i tutaj musicie być wyrozumiali, robiąc tyle rzeczy na raz nie zawsze będzie w stanie odpisać od razu) wtedy w wolnej chwili odpisze Wam i sami się przekonacie, jaki to wspaniały człowiek!

Udostępnij na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *