Konkurs jakiego jeszcze nie było!

Udostępnij na Facebooku

Cześć! Zgodnie z tym co wspólnie ustaliliśmy z Wami na naszej relacji – startujemy z kolejną edycją konkursu. Będzie to pierwszy konkurs z serii tego typu, które od czasu do czasu będą się pojawiać na naszej stronie. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje związane z całym przedsięwzięciem. Zapraszamy do zapoznania się z konkursem!

Konkurs skierowany jest do każdego kto chce wziąć udział w naszej zabawie. Nie wprowadzamy żadnych restrykcji, a forma wykonania może być dowolna. Forma wykonania? Jaka forma? O tym dowiesz się już za chwilę, ale najpierw…

Co możesz wygrać?

W tej edycji konkursu możesz wygrać promowanie swojego profilu na naszej stronie @polskiesylwetki w obrębie platformy Instagram. Na obecną chwilę mamy blisko 17 tysięcy osób obserwujących nas i tygodniowe zasięgi na poziomie kilkuset tysięcy wyświetleń. Codziennie napływają do nas dziesiątki zdjęć przez co nie możemy wyróżnić każdego na naszej stronie – choć byśmy bardzo chcieli… Dlatego – taki konkurs stwarza dla Ciebie idealną okazję do tego, aby zwiększyć swoje szanse na bycie wyróżnionym!

A teraz nieco więcej o promowaniu: w zależności od kreatywności i odrobiny szczęścia – będziesz mógł wygrać miejsce na Twoje zdjęcie na naszej stronie lub wpis w relacji zupełnie za darmo.
W obu przypadkach oczywiście zostaniesz oznaczony, tak aby osoby przeglądające zdjęcie mogły w łatwy sposób trafić na Twój profil. Które zdjęcie trafi na naszą stronę, jeżeli wygrasz? To już ustalimy sobie wspólnie – poprzez wiadomość prywatną.

Ile osób może wygrać?

Łącznie wylosujemy aż… 15 osób!
10 osób wygra post na naszej stronie, a 5 osób wygra wpis w naszej relacji.
Dzięki temu będziesz miał jeszcze większą szansę na wygraną.

No dobrze, dobrze, ale…

Co powinieneś zrobić, aby wziąć udział w tym konkursie?

Dokładnie to, co można wywnioskować ze zdjęcia głównego tego wpisu, czyli:
– zrobić i opublikować na swoim profilu zdjęcie swojej sylwetki wraz z kartką, na której widnieje napis #polskiesylwetki

Od razu odpowiadamy na pytanie… Nie trzeba trzymać kartki w ręku, może ona być widoczna w tle. Ważne jest to, aby napis @polskiesylwetki był czytelny, bo dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje zdjęcie będzie brane pod uwagę w naszej zabawie!

I to wszystko?

I tak i nie… Ponieważ w jakiś sposób musimy Cię odnaleźć ? Dlatego użycie hashtagu #polskiesylwetki pod dodanym przez Ciebie zdjęciem będzie niezbędne. Możesz również oznaczyć nasz profil @polskiesylwetki 🙂 Pssst! W sekrecie zdradzimy Ci, że kreatywne zdjęcia będą miały większą szansę na wygraną. Teraz – jeżeli już wiesz co robić to możesz zapytać…

Do kiedy trwa konkurs?

Jest to konkurs, jakiego jeszcze u nas nie było! Dlatego tym razem damy Ci nieco więcej czasu. Dziś mamy na kalendarzu 9 maja i ten dzień traktujemy jako dzień rozpoczęcia konkursu. Od dzisiaj dwa tygodnie powinny Ci w zupełności wystarczyć ? dlatego wyniki konkursu podamy 23 maja.

23 maja wylosujemy 15 osób, które wygrają!

Zatem… do dzieła! Wiele, naprawdę wiele osób już nam proponowało taką formę organizacji konkursu deklarując przy tym chęć wzięcia w nim udziału. Ale chyba Ciebie nie zabraknie w naszej zabawie? No pewnie, że nie! Warto spróbować – to nic nie kosztuje ?

Uwaga! BONUS SPECJALNY: 3 pierwsze osoby, które dodadzą zdjęcie konkursowe również nagrodzimy i udostępnimy w naszej relacji!

Udostępnij na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *