Regulamin

Cześć! Bardzo nam miło, że odwiedziłaś lub odwiedziłeś naszą witrynę! 🙂 Na tej stronie znajdziesz nasz podstawowy regulamin, którego znajomość jest niezbędna do tego, abyśmy mogli dodać Twoje zdjęcie na naszej stronie. Nasz profil prowadzimy według określonych wzorców i schematów w wyniku czego nasza galeria jest schludna i przejrzysta.

Data ostatniej aktualizacji regulaminu: 30 kwietnia 2018 r.

1. Kilka słów o nas…

Projekt Polskie Sylwetki został uruchomiony w Sierpniu 2017 r. przez grupę znajomych osób pasjonujących się tematyką zdrowia & fitness. Głównym celem profilu jest motywowanie i jednoczenie osób zainteresowanych tematyką fitness.

Gdzie w Internecie można nas znaleźć?

Instagram – Główna działalność naszego profilu:
www.instagram.com/polskiesylwetki

Facebook:
www.facebook.com/polskiesylwetki

Strona internetowa:
www.polskiesylwetki.pl

W jaki sposób możesz się z nami skontaktować?

Pytania związane z dodawaniem zdjęć na naszym Instagram, organizacją konkursów, odpłatną promocją prosimy kierować właśnie tam – poprzez wiadomość prywatną.

2. Prawa autorskie do wykorzystywanych zdjęć

Prowadząc nasz profil mamy przede wszystkim na uwadze uszanowanie praw autorskich właścicieli zdjęć. Często bywa tak (około 90% przypadków), że samodzielnie wybieramy zdjęcia z platformy Instagram, które następnie umieszczamy na naszej stronie. Publikujemy tylko i wyłącznie te zdjęcia, które są zgodne z naszym regulaminem i spełniają przynajmniej jeden z poniższych warunków:
– zdjęcie zawiera hashtag #polskiesylwetki lub #polskasylwetka lub #polskiemetamorfozy
– na zdjęciu został oznaczony profil @polskiesylwetki

Ze względu na bardzo dużą dzienną ilość oznaczeń – prosimy o nie wysyłanie zdjęć w wiadomości prywatnej, ponieważ będą one brane pod uwagę w dalszej kolejności. Ponadto, zdjęcia które będą nam w ten sposób wysyłane, a nie będą zgodne z naszym regulaminem mogą spotkać się z brakiem odpowiedzi z naszej strony.

Jeżeli oznaczasz nas na swoich zdjęciach lub umieszczasz pod nimi hashtag #polskiesylwetki to znaczy, że wyrażasz zgodę na to, abyśmy upublicznili Twoje zdjęcie na naszym profilu. Ponadto, zgadzasz się również na to, abyśmy udostępnili Twoje zdjęcie na naszym Facebooku.

3. Tych zdjęć z pewnością NIE DODAMY na naszą stronę

  • rozmazanych, nieostrych, ze słabymi kolorami,
  • czarno-białych,
  • zdjęć niewysportowanej sylwetki,
  • zdjęć kolokwialnie mówiąc “ulanej sylwetki”,
  • zdjęć, na których pokazywana jest nadmierna nagość,
  • zdjęć, które mają białe lub rozmazane paski po bokach,
  • zdjęć, które zostały wykonane w orientacji poziomej tzw. horyzontalnej.

4. Najczęstsze pytania i odpowiedzi

P: Oznaczam Was od dłuższego czasu, jednak nadal nie udostępniliście mojego zdjęcia
O: Dziennie oznacza nas kilkadziesiąt osób, dlatego nie mamy możliwości dodania zdjęć każdej osoby. Chcesz się wyróżnić? Spraw, aby Twoje zdjęcie było równie wyjątkowe!

P: Wysłałem Wam kilka zdjęć, ale żadnego jeszcze nie dodaliście
O: No cóż, tak jak wcześniej – nie jesteśmy w stanie dodać każdego zdjęcia. Z dnia na dzień przybywa kolejnych oznaczających.

P: Jakie zdjęcia mają największe szanse, abyście je udostępnili?
O: Zdecydowanie takie, które są bardzo dobrej jakości, wyraźne, nierozmazane, bez rozmytych pasków po bokach, bez białych pasków po kadrowaniu, ponadto – sylwetka na zdjęcia musi być wysportowana. Nie dodajemy zdjęć osób, które albo nie ćwiczą, albo tego po nich nie widać. Oraz ostatnie… dobre zdjęcie musi mieć to coś! 🙂

P: Zadałem pytanie typu “da rade udostępnić”, “udostępnicie”, “udostępnisz”, “jak chcecie możecie wrzucić” w wiadomości prywatnej oraz przesłałem kilka swoich losowych zdjęć, czekam i czekam na odpowiedź a tu nic…
O: Ponieważ zostałeś przez nas zignorowany. Jak chcesz trafić na naszą stronę to wysil się trochę bardziej. Ponadto, prawdopodobnie zdjęcia które wysłałeś nie są zgodne z regulaminem.

P: Czy mogę zapłacić zwykłym przelewem bankowym?
O: Przepraszamy, ale na tą chwilę akceptujemy tylko i wyłącznie płatność poprzez PayPal

P: Czy istnieje sposób, aby mieć pewność że dodacie moje zdjęcie?
O: Istnieje taka możliwość i są to nasze pakiety specjalne.
Więcej o naszych pakietach przeczytasz klikając tutaj.

P: Dlaczego zdjęcie pewnej osoby zostało już dodane kilka razy, a moje jeszcze nie?
O: Prawdopodobnie z tą osobą współpracujemy lub ta osoba wykupiła jeden z naszych pakietów premium. Więcej o naszych pakietach przeczytasz klikając tutaj.